انشا صدای زنگ آخر مدرسه
انشا پایه هفتم صفحه 73 با موضوع صدای زنگ آخر مدرسه
وقتی یک روز در مدرسه چند درس سخت و چند امتحان پشت سر هم داشته باشید در آن موقع غیر ممکن است که به فکر رها یافتن از آن شرایط نباشید و پیدا کردن راه نجات در آن چند ساعت چیزی جز صدای زنگ آخر نمی تواند باشد . 
هنگامی که صدای زنگ آخر را می شنوم مثل اینکه می خواهم بال در بیاورم و تا خانه را با  آنها پرواز کنم چون در آن لحظه از همه ی قوانینی که برای مدرسه وجود دارد رهایی پیدا می کنم و بعد از شنیدن صدای زنگ آخر چه چیزی دلچسب تر از استراحت کردن در خانه و صرف کردن وعده ناهار و بعد از آن انجام تکالیف و یا خواندن درس های دیگری که قرار است فردای آن روز با آنها روبرو شویم .
اگر زنگ هایی که در یک روز ، ما در مدرسه داریم بر ما سخت و خسته کننده گذشته باشند ، ما در زنگ آخر آن روز فقط منتظر معجزه می توانیم باشیم تا آن زنگ تمام شود و هنگامی که وقت کلاسی که در زنگ آخر هست تمام می شود و صدای زنگ آخر به گوش می رسد گویی که دست خداوند وارد کار شده  و ما را از آن شرایط نجات داده است و به نظر من بیشترین خاطرات شیرین هر فرد را در لحظه تعطیل شدن و تمام شدن کلاس ها و نواخته شدن زنگ آخر و به گوش رسیدن صدای آن زنگ می توان پیدا کرد. 
نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق ولایت شرکت آهن پرایس ..BTS.. موسسه بین المللی گلوبال کادرو-شعبه گرجستان زیارت مجازی گلزار شهدای روستای سیارکلا مدیکاز نگاره ی طوبی ولي امر مسلمين جهان امام مطلق سيد علي س