نامه نگاری نگارش دوازدهم در موضوع: نامه ای به زندگی

به نام خدا

سلام برتوزندگی قشنگم

به تعبیرمن تو یک گل صدبرگی که هرروزیکی ازبرگ هایش توسط من پشت سرگذاشته میشود!

می دانم از بس سخت گیروگاهی اوقات نامهربان بوده ای که خیلی ها دیدگاه مرافقط پاچه خواری می شمارند!

توزیبا ولبریز از هیجانی ومن از میان تمام تنش هالبخند را از تو به یادگار گرفته امطبق قولی که به تو داده بودم،مدت ها پیش شادی رامیهمان همیشگی قلبم کردم وبایک فنجان لبریز از حس خوب زندگی پذیرایش شدم.

راستش را بخواهی نامه نوشتن برای معلمی همچون تو سخت استتو فلسفه پاییز را برای خیلی ها خزان تعبیر کردی اما برای من عشق معنایش کردی وگفتی که تمام پاییزهافرصت مؤکدساختن میثاق است!

تویک معلم سخت گیر هستی که بیشتر اوقات اخم میکندمی دانم اگر دست روی دست بگذارم،هیچگاه مرواریدهای درخشانت از صدف دهانت به من چشمک نخواهد زد؛بنابراین رسم پذیرایی ازتقدیررا کنارمی گذارم و اخم و تخم کسی را نمی پذیرممن خودم تورا به خنده وا میدارم!

من از تو چیزهای ارزشمندی یاد گرفتم،یادت می آید،به من گفته بودی انسان آنقدر قدرتمند نیست که بتواند همه چیزراخودش انتخاب کند وآنقدر هم ضعیف نیست که در قیدوبنددین وملیت قرار بگیرد؛قطعا انسان بودن وانسان ماندن بسیار مهم است!

آغوش تو پر بود از همه چیز،بدی،خوبی،عشق،غم،ناامیدی و امیداما من از همان اول اول چیزهایی را که بیشتر برازنده ام بود ،برگزیدمخوبی و امید.راستی به پاکی شکوفه های بی گناه بنفشه هایم سوگند که سعی می کنم همیشه قاصدک های امید رقص کنان سلامم

را به خوبی ها برسانند!

تا یادم نرفته بگویمعشق را هم نگهدار شاید روزی به سراغش آمدم!

خوشحالم که حرف های مرا خیال بافی نمی پنداری!

به من گفته بودند نباید دلبری کنم؛گفته بودند عشوه بد است،سنگین باش! اما این رانگفته بودند،برای اینکه لبخندت را ببینم باید دلبری کنممن این قانون ها راالبته ،نهاین گفتن ها را شکسته ام،من برای تو عشوه گر شده ام و قول میدهم دلت را ببرم!

زندگی منتو یک معلم بی نظیری!

شاگرد کوچکتفرزانه

نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باغ ویلا در شهریار آموزش،فناوری،کارآفرینی کسب و کار موفق بهترین وبلاگ دانلود بازیهای جدید کامپیوتری نوزده هفتاد علی معلم راهنمای جامع اخذ ویزای کشور های جهان گروه مکانیک خودرو شهرستان ملارد Jeffrey Shay